• |
ide | kryesore

Demi Lovato shfaqet për herë të parë në publik me partnerin e ri

-Instant, Paparazzi, Slider


Demi Lovato është shfaqur së fundmi në publik me të dashurin e saj të ri.

Këngëtarja  u fotografua në Nju Jork të martën duke dal nga një  restorant me të dashurin Jutes, një muzikant.

Një burim konfirmoi më parë ekskluzivisht për PEOPLE se Lovato ishte në një lidhje.

“Është një marrëdhënie vërtet e lumtur dhe e shëndetshme”, tha burimi. “Ai është një djalë super i madh.”

Demi, ndërkohë  po përgatitet për publikimin e albumit të saj të ri, i cili përmban këngët “Skin of My Teeth”, “Substance” dhe “29”, një këngë që flet për diferencën 12-vjeçare mes saj dhe ish të dashurit, Wilmer Valderrama./Lapsi.al

Demi Lovato and Jutes stop by Lavo in NYC


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *