• |
ide | kryesore

I mori me anë të mashtrimit 680.000 lekë, procedohet 37-vjeçari nga Lushnja

-Instant, Lajme, Të fundit


Policia e Lushnjes ka nisur procedimin penal në gjende të lirë për një 37-vjeçar për veprën e mashtrimit. Ai është kallëzuar nga një person se me anë të mashtrimit i ka marrë shumën e parave prej 680.000 lekësh.

Po nga këto struktura u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin E. M., 37 vjeç, banues në Lushnjë, pasi kallëzon shtetasi G. D., se 37-vjeçari, me anë të mashtrimit, i ka marrë shumën prej 680.000 lekësh.” – njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *