• |
ide | kryesore

Shkarkohet nga detyra drejtorja e Parandalimit të Pastrimit të Parave

Arkiva, Lajme, Të funditKa qenë e mbushur me shkarkime nga detyra mbledhja e qeverisë e kësaj të mërkure.

Përveç Gledis Nanos, Ardi Veliut dhe Dallëndyshe Bicit mësohet edhe një tjetër largim nga detyra.

Qeveria ka vendosur të largojë Iris Agon si drejtore e Përgjithshme e Drejtorisë së Përgjithshme të Parandalimit të Pastrimit të Parave.

Në vend të saj shkon ish-deputeti i PS, Ervin Koçi. Nuk jepen arsye të kësaj lëvizjeje. ©LAPSI.al

Partia Socialiste me një deputet më pak, Ervin Koçi dorëzon mandatin, gati të marrë drejtimin e AMF - Politike
Ervin Koçi6 Comments

  1. Vendi i kesaj drejtotes suprimohet, sepse parate e vjedhura nuk jane me te pista…Qenqeveria si paster…..Tore e madhe qe eshte, i pastron vete parate e droges e te vjedhjes. Nuk ka me nevoje, keshtu i kurse popullit nje rroge!🤣🤣🤣🤣🤣

   .

 1. Irisi eshte super person. E hoqen se duan tjeter prerje aty, nje ‘socialist rrace’ qe mbyll pislleqet e partise bashke ca tepelens

 2. Mund te jete njeri i mire por edhe kjo
  Si dhe shoqet e shoket ja hodhen Shqiperise nje grusht dhe mbi arkivol.
  Jane qoka per tu bere.
  Era qenef vjen vendi.

 3. Vendi i kesaj drejtotes suprimohet, sepse parate e vjedhura nuk jane me te pista…Qenqeveria si paster…..Tore e madhe qe eshte, i pastron vete parate e droges e te vjedhjes. Nuk ka me nevoje, keshtu i kurse popullit nje rroge!🤣🤣🤣🤣🤣

  .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *