• |
ide | kryesore

Gerard Pique akuzohet për tradhëti gjatë lidhjes me Shakira

-Instant, Paparazzi, SliderNdarja e Shakirës dhe Gerard Pique vazhdon të bëjë bujë. Së fundmi janë zbuluar shumë gjëra për të shkuarën e dyshes.

Sipas gazetarit Jordi Martin, Pique e ka tradhtuar këngëtaren në vitin 2012 me modelen izraelite Bar Refaeli. “Pas një kohe të gjatë, ata më në fund kanë qenë në gjendje të konfirmojnë atë që dikur ishte një sekret i hapur”, shkroi Martin. “Pabesia e supozuar e Pique me  Bar Refaelin në vitin 2012.

“Disa ditë më parë fola me një mik të ngushtë të Bar Refaelit, i cili ka qenë mik i imi për shumë vite dhe munda të konfirmoj se kjo ishte arsyeja e vizitave të shumta të top-modeles në Barcelonë.“Këtë informacion ia kalova Shakira-s përmes të besuarit të saj, i cili u habit.” Shumë prej tyre janë detaje të reja për të cilat ajo nuk ishte në dijeni.”

Duket se kjo është vetëm një nga pabesi të shumta që futbollisti ka bërë ndër vite. “Midis 30 qershorit dhe 6 korrikut verën e kaluar, Pique bëri një udhëtim në Monako i shoqëruar nga dikush tjetër . Unë gjithashtu i kam treguar për këtë. Shakira po merr shumë informacione të reja për të cilat ajo nuk ishte plotësisht në dijeni,” shtoi ai.

Futbollisti dhe artistja njoftuan më 4 qershor se po ndaheshin pas 12 vitesh së bashku. Ata kanë së bashku dy djem :Milan dhe Sasha./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *