• |
ide | kryesore

Morena Taraku i jep fund lidhjes

Në muajin maj, këngëtarja Morena Taraku konfirmoi publikisht se është në një lidhje të re dashurie dhe ndihet shumë e …

Ndahet nga jeta regjisori hollywoodian

Regjizori i filmave legjendarë ‘Batman Forever’ dhe ‘Batman dhe Robin’, Joel Schumacher, ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare. Agjentët …

Aktori turk ndahet nga e dashura

Çaglar Ertugrul është shumë i njohur në vendin tonë falë roleve në serialet “Zonja Fazilet dhe të bijat” apo “A …

Kthehu