• |
ide | kryesore

Joe Jonas, këngë për ndarjen nga Sophie Turner

Paparazzi, Slider


Joe Jonas me sa duket po përdor muzikë të re për t’u dhënë fansave njohuri mbi divorcin e tij nga Sophie Turner.

Të mërkurën, anëtari i Jonas Brothers ndau një klip me muzikë të re në TikTok, në të cilin shkruante, “edhe të këqijtë bëhen të trishtuar”. Në video, Jonas nget biçikletën e tij ndërsa muzika luan në sfond.

Eja, Joe, ke shumë më tepër për të qenë mirënjohës/Mos u trishto/OK, e kuptoj/E di që po ndihesh kaq i mjerë/Ndonjëherë do të doja të kisha fuqi për të qenë i padukshëm,” këndon ai . “Edhe të këqijtë bëhen të trishtuar dhe kjo është e vërteta më e vështirë/Mami dhe babi, ata nuk dinë çfarë të bëjnë”.

@joejonas

Even baddies get saddies 🥲 #newmusic

♬ original sound – joejonas

Ndërsa Jonas publikoi këngën e re, ai ka mbajtur kryesisht heshtje për ndarjen e tij nga Turner me të cilin ndan vajzat Willa dhe Delphin. Menjëherë pasi ai paraqiti kërkesën për divorc në shtator 2023, Jonas dhe aktorja e Game of Thrones publikuan një deklaratë të përbashkët në Instagram.

“Pas katër viteve të mrekullueshme të martesës, ne kemi vendosur t’i japim fund martesës sonë miqësisht,” thuhej në deklaratë. “Ka shumë narrativa spekulative se pse, por me të vërtetë ky është një vendim i bashkuar dhe ne sinqerisht shpresojmë që të gjithë mund të respektojnë dëshirat tona për privatësi për ne dhe fëmijët tanë.”

Po atë javë, ai doli në skenë gjatë një shfaqjeje të Jonas Brothers në Los Angeles dhe me sa duket adresoi ndarjen përpara se të performonte këngën “Hesitate”, e cila ishte shkruar për Turner.

“Ka qenë një javë e çmendur,” tha ai. “Dua të them vetëm, nëse nuk i dëgjoni  gjërat nga unë , mos i besoni. OK? Faleminderit të gjithëve, për dashurinë dhe mbështetjen për mua dhe familjen time. Ju dua djema.

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *