• |
ide | kryesore

Olivia Wilde shfaqet në publik pas ndarjes nga Harry

-Instant, Paparazzi, SliderOlivia Wilde bëri paraqitjen e saj të parë publike në ceremoninë në Fairmont Century Plaza pas ndarjes nga Harry Styles. Duke pozuar për një foto në tapetin e kuq, Wilde veshi një fustan Erdem p nga koleksioni Pranverë Verë 2023. Ajo e kompletoi  me doreza të tejdukshme  dhe bizhuteri Mikimoto.

Dalja vjen pasi burime të shumta konfirmuan për PEOPLE të premten se dyshja po “bëjnë një pushim” nga romanca e tyre pas gati dy vitesh së bashku.”Ai është ende në turne dhe tani po shkon jashtë vendit. Ajo është duke u fokusuar tek fëmijët e saj dhe puna në L.A.,” tha një burim. “Është një vendim shumë miqësor”.

Wilde – së bashku me fëmijët e saj, vajzën Daisy, 6 dhe djalin Otis, 8 vjeç u panë duke kërcyer dhe kënduar së bashku në koncertin e Styles më 15 nëntor në Los Anxhelos.“Ata janë ende miq shumë të ngushtë”, shtoi burimi.” Por, për momentin, ata kanë prioritete të ndryshme që po i mbajnë larg.”

Gjatë rrjedhës së marrëdhënies së tyre,ish cifti u është dashur të durojnë dramë që rrethoi publikimin e filmit të tyre Don’t Worry Darling. “Presioni publik ndaj tyre ka qenë i vështirë”, u shpreh një mik i dyshes. “Ata kanë pasur ulje-ngritje”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *