• |
ide | kryesore

Breçani zbulon porosinë e Berishës pas sulmit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Breçani


Erzen Breçani, ish-zyrtar policie tha në emisionin Noë në Euroneës Albania se vetë Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë ndërhyrë që Gert Shehu të mos goditej më tej nga turma.

Breçani tregoi se pasi kishte ndërhyrë për ta nxjerrë agresorin në trotuar në mënyrë që ta largonte nga turma e irrituar, vetë truproja e Berishës i kishte përcjellë porosinë e këtij të fundit që 31-vjeçari të dorëzohej në polici.

“Pasi e kemi nxjerrë në trotuar nga turma, ka ardhur truproja i Berishës dhe ka thënë që doktori ka porositur që duhet ta dorëzojmë në polici dhe të mos preket më me dorë. Kam qenë duke ecur dhe duke biseduar me të në trotuar. U jam mirënjohës që mu bindën”, – tha Breçani.

LEXO EDHE: Erzen Breçani tregon fjalët e të riut që goditi Berishën

Gert Shehu tentoi të sulmonte Berishën që në oborrin e PD-së


3 Comments

  1. Ne TV kam pare dhune si nga 31 vjeçari kunder Berishes si dhe nga turma ndaj 31 vjeçarit ligjerisht te dyja dhunet jane te denueshme ligjerisht.

    1. Te hash nje mut te madh ti plehre rilindase !
      Keni hapur nje kapitull te rrezikshem,prit reagimin tani !!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *