• |
ide | kryesore

Demi Lovato shfaqet në tapetin e kuq me partnerin Jordan Lutes

Paparazzi, Slider


Demi Lovato bëri debutimin e saj në tapetin e kuq me të dashurin Jordan Lutes. Dyshja u panë eksa pozonin para Grammys në Los Angeles.

Gjatë gjithë natës, çifti u fotografua  gjithashtu me disa nga miqtë e tyre të famshëm, përfshirë  Paris Hilton. Dalja e parë e Lovato dhe Lutes në Hollywood vjen gati gjashtë muaj pasi ata fillimisht ndezën thashethemet për romancë duke dalë së bashku në, LAVO.

“Ata po strukeshin dhe putheshin fshehurazi gjatë vaktit të tyre,” i tha një burim Page Six në gusht 2022, duke vënë në dukje se  ata u kapën për dore teksa dilnin nga restoranti. Vetëm pak ditë më vonë, Lutes ndau një homazh të ëmbël për ish aktoren e Disney Channel për nder të ditëlindjes së saj të 30-të.

“Gëzuar ditëlindjen vogëlushe. Jam personi më me fat në botë, sepse mund të të quaj timen”, shkroi muzikanti në një seri fotosh  në Instagram. “Të bëj të qeshësh është bërë obsesioni im i ri, sepse buzëqeshja jote shëron depresionin tim . Jam shumë krenar për ty që jo vetëm që i mbijetove gjithçkaje që ke kaluar, por  u bëre vetja jote më e shëndetshme më e lumtur dhe më e ëmbël.” Këngëtarja e “Skyscraper” më pas e ndau sërish postimin në Story-n e saj në Instagram, duke shkruar: “Të dua Faleminderit, vogëlush”./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *