• |
ide | kryesore

Shawn Mendes zbulon nëse është i lidhur me Sabrina Carpenter

Arkiva, Paparazzi, SliderShawn Mendes ka reaguar së fundmi ndaj spekulimeve  në internet se ai dhe Sabrina Carpenter po takohen.

“Nuk jemi të lidhur,” i tha Mendes programit televiziv holandez “RTL Boulevard” të premten. Këngëtari i “Stitches” më pas sugjeroi që të flisnin për partneritetin e tij me Tommy Hilfiger “ndoshta më shumë se Sabrina, por faleminderit”. Mendes dhe Carpenter ndezën për herë të parë thashethemet për romancë kur llogaria e Instagramit Deuxmoi postoi një koment se ata dukeshin “rehat” ndërsa “qartësisht ishin në një takim” në Horses në Los Angeles muajin e kaluar.

Që atëherë, të dy kanë nxitur vetëm spekulime. Ata u fotografuan në festën e publikimit të albumit “Endless Summer Vacation” të Miley Cyrus javën e kaluar në Beverly Hills, ku dyshohet se u larguan në të njëjtën makinë së bashku. Gjithashtu duke kryer punë së bashku të veshur me veshje të rastësishme në Los Angeles menjëherë pas postimit të Deuxmoi.

Shawn nuk është takuar publikisht me dikë që nga ndarja me Camila Cabello në nëntor 2021 pas dy vitesh së bashku. “Hej djema, ne kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë romantike. Dashuria  jonë për njëri tjetrin si njerëz është më e fortë se kurrë,” shkroi këngëtarja e “Havana” dhe Mendes në një deklaratë të përbashkët në atë kohë. Ndërkohë, Carpenter ka qenë e lidhur romantikisht me Dylan O’Brien shtatorin e kaluar, pasi pati një  lidhje të trazuar me “High School Musical: The Musical: The Series” Joshua Basset./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *