• |
ide | kryesore

Në Serbi, djali vret nënën, më pas edhe veten

Lajme, Planet, Të funditNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ruma të Serbisë këtë të enjte. Mësohet se një i ri vrau nënën e tij, e më pas veten. Sipas informacioneve, raportohet se ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarjeje tragjike.

Për autorin, thuhet se kohët e fundit ishte sjellë në mënyrë të çuditshme dhe kishte paranoja.

Që nga fillimi i vitit 2023, Serbia është përballur me raste të tilla të rënda brenda familjes, ku deri më tani janë vrarë 14 gra dhe dhjetëra të tjera janë dhunuar.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *