• |
ide | kryesore

Videoja virale e Lewis Hamilton për Shakiran

Paparazzi, Slider
ShakiraLewis Hamilton dhe Shakira ishin ndër sensacionet më të mëdha në Çmimin e Madh të F1 të Miami, i cili u zhvillua më 7 maj.

Këngëtarja nga Barranquilla ishte mjaft aktive në garën që u zhvillua në afërsi të stadiumit Hard Rock dhe u pa e shoqëruar nga disa personalitete si Tom Cruise.Megjithatë, ajo që shkaktoi më shumë bujë ishin daljet që Shakira pati me Lewis Hamilton, të cilat gjeneruan thashetheme të shumta për një romancë të mundshme.

Takimi i parë i tyre ishte në një jaht, ku ata kaluan kohë me njerëzit e afërt. Megjithatë, më vonë ata u takuan përsëri për darkë në një restorant në Miami, gjë që ndezi disa teori për diçka më shumë midis të dyve.

Pas zhurmës, një video e vjetër e Mercedesit që përfshin Lewis Hamilton dhe Shakira u ringjall. Natyrisht, koha e bëri atë të bëhet virale. Ajo që ndodhi ishte që përdoruesit e mediave sociale ripublikuan një postim nga 23 shkurti, më shumë se dy muaj para GP në Miami, i cili tregonte mbërritjen e britanikut në paddock. Ajo çfarë tërhoqi vëmendjen ishte kënga e Shakirës ” Whenever, Wherever” në klip ku dëgjohej fraza “Me ty, jeta ime, dua të jetoj jetën”./Lapsi.al

Marrë nga: MarcaLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *