• |
ide | kryesore

Serena Williams zbulon gjininë e foshnjës së dytë

Paparazzi, SliderSerena Williams dhe bashkëshorti i saj, Alexis Ohanian, zbuluan lajmin e madh në një video në kanalin e saj në YouTube. Videoja tregon momentet kur çifti zbuloi gjininë e foshnjës nr. 2 si dhe Williams duke ndarë dëshirat e saj për të pasur një vajzë tjetër.

Festa e zbulimit të “aventurës sonë të ardhshme të madhe” erdhi e plotë me tullumbace shumëngjyrëshe për vajzën e tyre 5-vjeçare, Olympia. Williams dhe Ohanian, festuan me familjen dhe miqtë – duke përfshirë motrën e famshme të Williams, Venus dhe babain, Richard – ndërsa prisnin zbulimin e madh.

Çifti priti deri në mbrëmje për të zbuluar gjininë e foshnjës së tyre, por zbulimi nuk erdhi pa një shaka nga Ohanian. Sipërmarrësi i teknologjisë i kërkoi Serena të presë një tortë që synonte të zbulonte seksin e foshnjës, vetëm që ajo të ishe një cop torte e verdhë brenda. Zbulimi aktual ishte shumë më spektakolar dhe përfshinte një shfaqje me dritë dhe disa muzikë nga DJ Mike Wise. Dyshja dhe të gjithë të ftuarit e tyre ngritën sytë drejt qiellit për përgjigjen e vërtetë, e cila pas ndezjes së dritave blu dhe rozë shkroi fjalët: “VAJZË!”

Dyshja ndau se ata ishin në pritje të fëmijës së tyre të dytë teksa ecnin në tapetin në Met Gala 2023 në fillim të këtij viti. Serena ka  folur gjithmonë për dëshirën e një fëmije tjetër që kur lindi Olimpia në vitin 2017./Lapsi.al

 

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *