• |
ide | kryesore

Johnny Depp tregon rreth bashkëpunimit me Dior: Mirënjohës

PaparazziJohnny Depp ka treguar se kush ishte me të pas fitores së tij në gjykatë ndaj ish-bashkëshortes Amber Heard.

Të dy paditën njëri-tjetrin për shpifje, ndërsa  çështja mori mjaft vëmendje mediatike. Megjithatë, gjyqi pa që Depp humbi mbështetjen nga miqtë dhe ata në Hollywood.

Por, Dior me sa duket nuk është lëkundur kurrë në mbështetjen e tij për Depp. Aktori ishte fytyra e Sauvage, aromës popullore të shtëpisë së modës, dhe gushtin e kaluar ata nënshkruan një marrëveshje me shtatë shifra për ta mbajtur atë në rol.

Aktori lavdëroi Diorin për qëndrimin me të, edhe kur të tjerët nuk e bënin. “Ata qëndruan me mua në çdo sekondë. Më besuan, ata besuan në mua dhe vazhduan. Ky gjest është kaq fisnik dhe kaq i rrallë,” tha ai për South China Morning. Posto.

“Unë kurrë nuk kam qenë më i prekur apo më krenar që kam pasur atë mbështetje. Askush nuk e bën këtë. Falënderoj çdo person të përfshirë në marrjen e vendimit për të më besuar dhe për të qëndruar me mua deri në fund.

“Unë do të jem përgjithmonë në borxh, do të jem përgjithmonë besnik. Ata janë … , është Dior! Sigurisht, ata janë një akt klasi, por në të vërtetë janë një akt klasi. Dua të them, kjo është forca , kjo është klasi, kjo është e guximshme. Dior gjithmonë do të thotë shumë më tepër për mua sesa thjesht Sauvage.”

 

Të dyja palët filluan të punojnë së bashku në vitin 2015. Megjithatë, pasi Heard akuzoi Depp për dhunë në familje, kompania ndaloi transmetimin e reklamave në TV, megjithëse raportet thonë se aktori mbeti ambasador. Pasi u dha vendimi për rastin e shpifjes së Depp, reklama u kthye sërish./ Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *