• |
ide | kryesore

Anne Hathaway flet për bashkëpunimet e ardhshme me Meryl Streep

Arkiva


Anne Hathaway  ka shprehur dëshirën për një tjetër bashkëpunim me Meryl Streep.

Rachel Smith i ET foli me aktoren  në premierën e filmit të saj më të fundit, She Came to Me, dhe ajo zbuloi se shpreson që një ditë të punojë sërish me kolegen e saj The Devil Wears Prada. “Oh zot, do të më pëlqente kjo,” tha Hathaway. “Uroj. Ajo është shumë e zënë.”

Ndërsa ata nuk kanë ende asnjë projekt në punë, Hathaway dhe Streep së fundmi u ribashkuan në The Clooney Foundation for Justice’s Albie Awards në Bibliotekën Publike të Nju Jorkut.

“A nuk ishte kaq e mrekullueshme që Versace ishte një nga sponsorët e mbrëmjes?” Hathaway tha për ngjarjen. “Isha shumë krenare që punoja me kompaninë, dhe së bashku me fjalimin që Donatella Versacembajti javën e kaluar në Itali për rëndësinë e të drejtave të njeriut dhe të drejtave LGBTQIA, jam shumë e nderuar që punoj me ta. ”

Tani, aktorja është përqendruar në promovimin e She Came to Me, një film i pavarur që ajo prodhoi dhe luajti. Filmi ndërpre në mes të grevës së vazhdueshme SAG-AFTRA. “Një nga gjërat që shpresoj është që audienca të kuptoj se nuk është kurrë vonë,” i tha Hathaway. “Asnjëherë nuk është vonë për të bërë diçka të çmendur. Nuk është kurrë vonë për të gjetur veten.Nuk është kurrë vonë për të qenë ai që je.”/Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *