• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow flet për miqësinë me Dakota Johnson

PaparazziGwyneth Paltrow ka folur së fundmi  për raportin me të dashurën e ish-burrit të saj Chris Martin, Dakota Johnson.

Një fans i kërkoi themelueses së Goop të përshkruante marrëdhënien e saj me aktoren e “Fifty Shades of Grey” gjatë një pyetje dhe përgjigje në Instagram të enjten, të cilës Paltrow iu përgjigj: “Ne jemi në të vërtetë mike shumë të mira. Ajo është një person i adhurueshëm, i mrekullueshëm”.

Paltrow dhe Johnson janë parë duke kaluar kohë së bashku në shumë raste gjatë viteve. Dy aktoret u shfanqën një shfaqje të modës Gucci në Los Angeles në 2021, ku u panë duke biseduar. Një vit më parë, Johnson iu bashkua Paltrow dhe Martinit në një udhëtim familjar me ski në Aspen, Colo.

Dhe janarin e kaluar, aktorja Shakespeare in Love” shprehu dashurinë e saj për partneren e këngëtarit të Coldplay gjatë “Ask Me Anything” në Instagram. Duke iu përgjigjur një fansi që e pyeti nëse ajo “e do” Johnson, Paltrow u përgjigj: “Shumë”.

Gwyneth dhe Chris , u martuan në vitin 2003, por njoftuan se do t’i jepnin fund martesës së tyre 11 vjet më vonë. Dyshja finalizoi divorcin e tyre në vitin 2016 dhe kanë vazhduar të jenë bashkë prindër për fëmijët e tyre. Muzikanti  filloi të takohej me Johnson një vit më vonë, megjithëse ata e kanë mbajtur romancën e tyre relativisht të fshehtë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *