• |
ide | kryesore

Ish partneri i Britney Spears tregon versionin e tij për dasmën e tyre

PaparazziIsh bashkëshorti i Britney Spears, Jason Alexander ka reaguar ndaj kujtimeve të saj.

Jason i tha TMZ në një intervistë të publikuar të mërkurën se ai dhe këngëtarja e “Sometimes” ishin “absolutisht të dashuruar” dhe “nuk kishin pirë alk00l” gjatë dasmës në Las Vegas.

Komentet e Aleksandrit vijnë pas publikimit të kujtimeve të reja të Spears, “Women In Me”, në të cilën ajo pranoi se dyshja ishin “të dehur” dhe “të mërzitur” kur shkuan në një kishëz në 2004.

“Nuk e mbaj mend fare atë natë, më kujtohet vetëm pjesa që ne ishim në dhomën e hotelit dhe qëndruam deri vonë duke parë filma … më pas patëm idenë për tu martuar në orën tre të mëngjesit.”

Spears, u martua me Kevin Federline më vonë atë vit dhe mirëpriti dy djem: Sean Preston dhe Jayden. Ata u divorcuan tre vjet më vonë, dhe këngëtarja “Toxic” u detyrua në konservatorin e kontrolluar nga babai i saj në 2008.

Jo shumë kohë pasi u lirua nga kujdestaria e saj në vitin 2021, Spears u martua me Sam Asghari në shtëpinë e saj në Kaliforni. Alexander, i cili që atëherë është rimartuar, u shfaq i paftuar gjatë dasmës në një përpjekje për të prishur dasmën. Policët e dënuan atë për shkelje dhe vandalizëm  pas incidentit./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *