• |
ide | kryesore

Grabitet Britney Spears: Më kanë vjedhur bizhuteritë

Paparazzi, Slider


Britney Spears pohoi përmes rrjeteve sociale të dielën se ajo është e famshmja e fundit që është grabitur në shtëpi.

Të gjitha bizhuteritë e mia u vodhën”, pretendoi këngëtarja e “Toxic” në një video të postuar në Instagram që tregonte një kuti bizhuterish që ishte kryesisht bosh. “Shiko? nuk ka asgjë. Jam e frikësuar. Janë zhdukur të gjitha. Të gjitha bizhuteritë e mia janë zhdukur.”

Spears  këmbënguli më tej në mbishkrimin e saj: “Kështu që ju mund të shihni me të vërtetë të gjitha bizhuteritë e mia janë vjedhur … është e vështirë të blesh të reja tani sepse kam frikë se do të ndodhë përsëri.”

“Oops! I Did It Again” vazhdoi të pretendojë se ajo tani blen bizhuteri “të lira dhe të rreme” për masa paraprake, por se është “e vështirë” për të sepse ka humbur disa nga bizhutë e saj më të shtrenjta. Ajo përfundoi: “Kryqi im për fëmijë që kam mbajtur që kur isha 4 vjeç është zhdukur.”

Një zëdhënës i Zyrës së Sherifit të Qarkut Ventura konfirmon ekskluzivisht për Page Six, megjithatë, të hënën, “Ne nuk kemi marrë asnjë thirrje  në lidhje me ndonjë raportim për vjedhje nga rezidenca e Spears”./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *