• |
ide | kryesore

Vanessa Hudgens reagon ndaj aludimeve se është shtatzënë

Paparazzi, SliderVanessa Hudgens ka reaguar ndaj spekulimeve se është shtatzënë përpara dasmës së saj me të fejuarin Cole Tucker.

“ Nuk jam shtatzënë kështu që të gjithë mund të ndaloni”, u tha ajo fansave kureshtarë në një koment të martën në Instagram.

Reagimi u bë në përgjigje të ndjekësve që pyesnin pse ajo zgjodhi të vishte veshje të gjera gjatë festës së beqarisë në Aspen, Colo. “Pse ajo më duket shtatzënë apo sikur po përpiqet të fshehë barkun e rrumbullakosur??

Ndërsa alumja e “High School Musical”,  nuk po pret një fëmijë, ajo do të martohet së shpejti me Tucker.

Hudgens, e cila ndau një foto në Instagram të unazës së saj dy muaj më vonë, foli për propozimin këtë prill gjatë një interviste për “Today”.

“Ndihen shumë mirë. Është shumë qesharake, po flisja për këtë me Cole. Njerëzit gjithmonë thonë: ‘A ndihet ndryshe?A ndihen gjërat ndryshe kur fejoheni?’ Kjo ishte gjithmonë pyetja ime, por tani më pyesin”, tha ajo në atë kohë.

“Po ndihet ndryshe. Ka një ndjenjë sigurie. Ju ndiheni kaq të sigurt. Është gjëja më e mirë ndonjëherë. Më pëlqen të jem e fejuar.”

Këngëtarja “Say OK” dhe lojtari i bejsbollit ndezën thashethemet për lidhje në nëntor 2020. Ata përfundimisht e bënë zyrtare lidhjen e tyre në shkurt 2021.

Para Tucker, Hudgens ishte në lidhje me aktorin e “Elvis” Austin Butler për gati një dekadë. Ata u bashkuan në vitin 2011 dhe u ndanë në janar 2020./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *