• |
ide | kryesore

Halle Bailey reagon ndaj aludimeve se është shtatzënë

Paparazzi, Slider

Halle Bailey ka reaguar ndaj aludimeve se është shtatzënë me të dashurin e saj, DDG.


Aktorja shkoi në Snapchat Story të shtunën për të adresuar komentin e një fansi që vuri në dukje “hundën e saj të shtatzënisë”, duke paralajmëruar më tej ndjekësit e saj të ndalonin së foluri për pamjen e saj.“Nëse shoh një person më shumë të thotë diçka për hundën time edhe një herë, do e paguaj shtrenjtë,” tha ajo. “Dhe e dini pse?” vazhdoi ajo. “Sepse unë jam me ngjyrë. Unë e dua hundën time.” “Pse shqetësoheni për hundën time? Më lini të qetë!”

Pavarësisht se i mbylli edhe një herë thashethemet, aktorja e “Little Mermaid” tregoi vetëm fytyrën dhe qafën e saj në video. Ajo shmangu adresimin e drejtpërdrejtë të spekulimeve të shtatzënisë – dhe fansat ishin të bindur që heshtja e saj thoshte shumë më tepër.

“Trajtimi i hundës, por jo shtatzania, më tregon gjithçka që duhet të di!” një fans komentoi nën ripostimin e videos nga The Shade Room. “Mund të themi se hunda juaj është zmadhuar. Ne na ndodhi e njëjta gjë kur ishim shtatzënë.”

Thashethemet për shtatzëninë e  Halle filluan kur ajo u shfaq shumë shpejt në një nga transmetimet live të të dashurit të saj në gusht. Më pas, në shtator, fansat e akuzuan atë se po përpiqej të fshihte barkun e rrumbullakosur duke veshur një fustan të gjerë në MTV Video Music Awards 2023./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *