• |
ide | kryesore

Kylie Jenner flet për raportin me Travis Scott pas ndarjes

Paparazzi, SliderKylie Jenner dhe Travis Scott po vazhdojnë me rrugëtimin e tyre si prindër.

Kylie, e cila u nda nga reperi i “Sicko Mode” në fund të vitit 2022, hodhi dritë së fundmi mbi dinamikën e tyre të re teksa kujdesen për vajzën Stormi Webster dhe djalin Aire Webster.

“Po shkon mirë…”, tha Kylie për WSJ. “Unë mendoj se ne po bëjmë punën më të mirë që mund të bëjmë.”

Pasi ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në vitin 2017, Kylie dhe Travis mirëpritën Stormin vitin e ardhshëm. Dyshja më vonë u ndanë dhe u bashkuan përpara se të mirëprisnin Aire në familjen e tyre në 2022.

Tani, Kylie – e cila ka ndezur thashethemet për romancë me Timothée Chalamet pas ndarjes së tyre  po zbulon më shumë për ndryshimin e emrit të djalit të saj.

Sipërmarrësja e cila fillimisht e quajti djalin e saj Wolf, informoi ndjekësit e saj në Instagram se emri nuk ndihej i duhuri. Më vonë  ajo zbuloi se ata e kishin ndryshuar emrin e tij në Aire.

“Kjo ishte gjëja më e vështirë që kam bërë ndonjëherë në jetën time,” shpjegoi Kylie për publikimin. “Unë jam ende si,”A e mora vendimin e duhur?”

Duke parë mbrapa, ajo përshkroi më tej se si presioni për të finalizuar një emër e ndikoi atë.

“depresioni pas lindjes, dhe hormonet, as që mund të merrja një vendim apo të mendoja drejt”, vazhdoi ajo. “Dhe thjesht më shkatërroi. Nuk mund ta emëroja. Dhe isha sikur, ‘Ndihem edështuar. Nuk kam emër për djalin tim’. Kështu që m’u desh një kohë. Dhe më pas, sa më shumë prisja, aq më e vështirë ishte të vendosja për emrin.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *