• |
ide | kryesore

Përplasje në Kuvend/ Deputeti i PS, Qefalia shtyn deputetët e opozitës

Lajme, Të funditDeputeti i PS-së Xhemal Qefalia është përplasur fizikisht me deputetët e opozitës. Teksa ka kërkuar që të mos lëvizin karriget, ai ka shtyrë Spahon dhe kolegë të tjerë.

Ndërkohë ende pa filluar seanca plenare, deputetët e opozitës kanë zbarkuar në sallën e Kuvendit dhe kanë nisur të zbatojnë skenarin e tyre.

Deputetët e opozitës, ku i pranishëm është dhe Berisha, kanë përmbysur karriget.5 Comments

  1. Denoncoje ne Spak kete shkerdhatin e partise socialiste te shofim do jet asnjeanes spordhuku spordhaku kshu spaku

  2. Katundari Qefalia që ja kanë qire gruan gjithë shoferat që kanë kaluar në zonë dhe ky kari bën si I fortë se ka ca kriminele lepurushe nga Shengjergji që I rrinë prapa.

    1. Kështu kur je kriminel e zgjidhesh po nga kriminelë. Krejt injorant që në kushte normale vetëm një profesion bodygard ishte i denjë për të. Jam dakort të denoncohet në Aspak dhe të shohim si do veprojnë!!

  3. Parlamentit i duhet vene flaka. presidenti hajdut, mashtrues e bashkpuntore i rames bajrami, duhet te shpalle gjendjen e jashte zakonshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *