• |
ide | kryesore

Kylie Jenner nderohet me çmimin “Brand Innovator of the Year”

Paparazzi, SliderKylie Jenner është novatorja e vitit!

Ajo u nderua me këtë arritje në WSJ.  Jenner iu dorëzua çmimin nga stilisti Haider Ackermann, i cili ka punuar me të për  pamjen e saj në Met Gala të vitit 2023. Ackermann përmendi me shaka “partnerin shumë tërheqës” të Jenner-it, një referencë për Timothée Chalamet, me të cilën ajo ka qenë e lidhur që nga prilli.

Aktori i Dune u ul me Jenner dhe Ackermann në darkë. Sipërmarrësja vuri dorën në shpatullën e Chalamet-it ndërsa ajo u ngjit për të marrë çmimin.

Në fjalimin e saj të shkurtër, Jenner falënderoi WSJ për nderin. “Gjithmonë e kam dashur bukurinë dhe modën dhe jam njohur për suksesin e markave të mia që kam ndërtuar dhe Khy im i ri që u lançua sot”, tha ajo. “Është kaq e veçantë për mua.”

Bashkëthemeluar me nënën Kris Jenner dhe Emma dhe Jens Grede – të cilët janë gjithashtu të përfshirë me markën Skims të Kim Kardashian dhe markën Good American të Khloé Kardashian – Khy do të publikojë bashkëpunime me një sërë stilistësh, të gjitha me një çmim të përballueshëm.

“Khy do ofrojë koleksione që ndërthurin pa probleme luksin me stilin e përditshëm,”, thuhet në faqen e internetit të markës. “Duke bashkëpunuar me markat ikonike dhe stilistë globalë, ne shpresojmë që Khy të jetë një platformë që ofron qasje në modë të jashtëzakonshme për të gjithë.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *