• |
ide | kryesore

Laç/ Shpërthen bombola e gazit, çifti dërgohet në spital

Lajme, Të funditNjë bombol gazi ka shpërthyer në qytetin e Laçit dhe për pasojë është plagosur një çift. Ngjarja ka ndodhur ne mëngjesin e kësaj të hëne në lagjen nr.1 të qytetit.

Nga shpërthimi i bombolës së gazit e zonja e shtëpisë ka djegie në 50% të trupit dhe është dërguar në gjendje të rendë në spitalin e djegieve në kryeqytet. Djegie të lehta ka pësuar edhe kryefamiljari, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *