• |
ide | kryesore

Arrestohet kryetari i PSD dhe disa persona të tjerë në Kosovë

Lajme, Të funditPara pak minutash është arrestuar Dardan Molliqaj, kryetari i PSD-së.

Arrestimi ka ndodhur pas aksionit që ai me anëtarët e tjerë të PSD-së kanë ndërmarrë kundër vizitës së kryetares së Dhomave të Specializuara të Kosovë në Hagë, Ekaterina Trendafilova.

Përveç Molliqajt raportohet se është arrestuar edhe sekretari organizativ i PSD Nol Nushi e disa aktivistë të tjerë, raporton Express.3 Comments

  1. Po the Albin Kurti ke thene Sali Berisha dhe e kunderta po the Sali Berisha ke thene Albin Kurti. Tani kuptimin mundohuni ta gjeni vet ju lutem.

    1. Po a ka gru Besën ky??? Që i ka dhen besën Edi Rames haaaa..cna hapen barkun me marksistat…popull vemje

  2. Eshte e quditshme…!ne Shqiperi mediat i KONTROLLON qeveria aktuale,e Kunderta eshte ne Kosove Te gjitha midiat Jon Te opozites …!eshte per Te ardhur keq qe midiat ne Kosove pa perjashtim kritikon pa arguments qeverin Kurti,Nuk kom degju ni debate Te jete kritiku qeveria serbe,apo edhe Ajo shqiptare per destruktivitetin qe kishte ne rapport me Kosoven,!Une Mendoj mediat ne Kosove do Kan ndikim e vete ne vote.Per shembull tv dukagjini Nuk guxojn Kur Te debatoj perPDK…thuhet Serbia investing ne analistat Te ndryshem,po edhe ne media…!?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *