• |
ide | kryesore

Dua Lipa i jep fund lidhjes me Romain Gavras

Paparazzi, SliderDua Lipa thuhet se është ndarë nga i dashuri i saj regjisori Romain Gavras.

Dua konfirmoi se ishte në lidhje me Romain, i cili është ish-i i Rita Orës, në mars, kur të dy u fotografuan duke shkuar në shtëpi së bashku nga sfilata e Javës së Modës në Paris në Saint Laurent.

Megjithatë, dyshja tani thuhet se nuk janë më bashkë, sipas The Sun. Këngëtarja ka vendosur që dëshiron të përqendrohet vetëm në muzikë përpara publikimit të albumit të saj të tretë.

Një burim i tha gazetës: “Dua dhe Romain janë ndarë pas një vere dashurie. Ajo ka shumë plane për karrierën e saj dhe dyshja i dhanë fund lidhjes përpara se gjërat të përkeqësoheshin.” Para se të dilte me Romain, këngëtarja ishte në një lidhje me modelin, Anwar Hadid./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *