• |
ide | kryesore

“Investitor strategjik në Shqipëri”, babai i Naim Murselit: Ishte takuar me presidentë e kryeministra

Arkiva, Lajme, Të fundit
LiridonaBabai i Naim Murselit, i cili akuzohet se porositi vrasjen e bashkëshortes së tij, pohoi se djali i tij ka punuar që 14 vjeç. Në një intervistë për emisionin ‘Me zemër të hapur’, Shaban Murseli tha se Naimi ka pasur dhe bisedime dhe takime në Tiranë për t’u bërë investitor strategjik.

Ai tha se djali nuk ka pastruar paratë e askujt, as të politikanëve, pasi ka punuar vetë.

Si është e mundur që në moshën që ka Naimi të ketë kaq shumë para dhe biznese?

Ka punuar që në moshën 14 -vjeçare.

Djali juaj ka qenë shpesh në Shqipëri në takime me politikanë të nivele të larta. Mesa di ka biseduar për investim strategjik në Shqipëri? E vertetë është kjo?

Po, në Shqipëri ka takuar presidentë, kryeministra. Ka takuar Edi Ramën. Ka qenë dhe në çeljen e punimeve për aeroportin e Vlorës.6 Comments

 1. CIFTI I SURRELIT CIFTI ME I NDYRE NE BOTE !ZOTI I SHTOFTE YMRIN DHE PARET ! AMIN thotë:

  Fiku bien poshte fikut !BABE E BIR MONSTRA BASHKUAR ME MONSTRAT NE TIRANE !A NUK ESHTE EDI RAMA KRIMINEL DIHET DHUNA QE KA PERDOR TEK GRATE ESHTE E NJOHUR SADO TANI ESHTE VESHUR ME KOSTUME ARMANI DHE DEL FLET PER GRATE DHE FEMIJET. HIPOKRIZI I NJE TE SEMURI PATOLLOGJIK TE BENTE STRATEGJIKE KRIMINELE SI. KETO POR NUK ESHTE RASTI I PARE DHE I FUNDIIT SHET CDO GJE KY KRYEHAJDUT KRIMINEL PA KOCKA ! MJERE SHQIPERIA NE DUART E NJE VAMPIRI KRIMINEL SI EDI KRISTAQ RAMA !

 2. Gjithe kriminelet jane investitore strategjike.
  Nuk mjaftojne keta ne Shqiperi duhet te marre dhe nga Kosova lideri global I Surrelit!!!

 3. VIDEO/ ‘’Të ngrihemi për të ardhmen e fëmijëve’’, qytetarët pas thirrjes së Argita Malltezit: Të ngrihemi kundër saj, është hajdute

 4. O Zot prapë dhe këtu patronazhisti me probleme psiqike. Nuk shikon dhe të bëjë një status për këtë tipin që vret gruan e që Rama do t’a bënte investitor strategjik vazhdon me të njejtin ritual që tregon vërtetë problemin që ka . Po sigurisht. Rama,tipi që vrau gruan dhe patronazhisti janë të goditur nga e njëjti problem. Atë psiqik!!

 5. MESONI PER PSIKOPATET MI FEMRA MENDJELEHTA

  Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
  by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *