• |
ide | kryesore

Grabitet gjatë natës gjimnazi në fshatin Gruemirë të Malësisë së Madhe

Lajme, Të funditGrabitet gjatë natës gjimnazin në fshatin “Gruemirë” të Malësise së Madhe. Disa persona ende të paidentifikuar, janë futur në ambientet e brendshme të shkollës dhe të drejtorisë, duke vjedhur disa laptopë dhe pajisje në zyrën e drejtorit.

Sipas drejtuesve të zyrës Vendore të Arsimit, hajdutët nuk kanë prekur amzat e nxënësve.

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar autoret teksa shkolla nuk ka as kamera.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *