• |
ide | kryesore

Taylor Swift flet për herë të parë për romancën me Travis Kelce

Paparazzi, SliderTaylor Swift më në fund po flet për historinë e dashurisë së saj dhe Travis Kelce.

Fituesja e Grammy-t u nderua si Personi i Vitit nga revista Time të mërkurën – dhe shfrytëzoi rastin të flasë për marrëdhënien e saj me lojtarin e NFL.

Swift lavdëroi Kelcen, i cili u përpoq dhe dështoi t’i jepte asaj numrin e tij të telefonit në një koncert të  Eras Tour. Ajo kujtoi, “Ne filluam të rrinim menjëherë pas kësaj. Pra, ne në fakt patëm një kohë të konsiderueshme që askush nuk e dinte, për të cilën jam mirënjohëse, sepse u njohëm me njëri-tjetrin.”

Në fakt, Swift konfirmoi se dyshja “ishin çift” në kohën kur ajo u bë tituj për pjesëmarrjen e saj të parë në ndeshjen e saj të Kansas City Chiefs në shtator.

“Mendoj se disa njerëz mendojnë se e panë takimin tonë të parë në atë lojë?” shtoi ajo. “Ne kurrë nuk do të ishim aq psikotikë për të nisur me vështirësi një takim të parë.

“Kur thoni se një marrëdhënie është publike, kjo do të thotë që unë do ta shoh atë të bëjë atë që do, ne po shfaqemi për njëri-tjetrin, njerëzit e tjerë janë aty dhe ne nuk na intereson. E kundërta e kësaj është që ju duhet të bëni një përpjekje ekstreme për t’u siguruar që askush nuk e di se jeni e lidhur me atë person. Dhe ne jemi thjesht krenarë për njëri-tjetrin.”

Ndërsa Kelce ka folur për Swift-in disa herë që nga takimet e tyre të shumta publike – dhe e quajti atë një “gjeni” në një WSJ./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *