• |
ide | kryesore

Kim Kardashian nuk shfaq pendesë për sulmin ndaj Taylor

Paparazzi, SliderKim Kardashian ende nuk i ka kërkuar falje Taylor Swift për telefonatën famëkeqe që ajo zbuloi në vitin 2016, sipas një raporti.

Swift këtë javë e kritikoi themeluesen e Skims në kopertinën e saj “Personi i Vitit” në Time për zbulimin e një versioni të redaktuar të një telefonate private midis saj dhe Kanye West mbi shtatë vjet më parë.

Dhe duket sikur nëna e katër fëmijëve nuk ka bërë paqe me fituesen e Grammy, pasi burime i thanë TMZ se Kardashian ende nuk i ka thënë “më fal” për sprovën.

Mëria mes tyre vjen nga MTV Video Music Awards në 2009, kur Taylor fitoi videon më të mirë muzikore femërore dhe West u hodh në skenë për të thënë se Beyonce ishte ajo që e meritonte njohjen.

Grindja u përkeqësua më vonë kur reperi  donte të përfshinte emrin e saj në tekstet e këngës së tij hit “Famous”, e lëshuar në 2016. Në këngë, ai  thotë se “mund të ketë ende se*s” me Taylor sepse ai “e bëri atë kur*ë të famshme”. Swift pretendoi se ajo kurrë nuk e lejoi West të përdorte emrin e saj në këngë, duke bërë që gruaja e tij e atëhershme Kardashian të zbulonte një version të redaktuar të një telefonate private midis dy muzikantëve.

Duke folur për situatën në historinë e saj të kopertinës së Time të mërkurën,Taylor tha: “Ju keni një telefonatë të regjistruar ilegalisht, të cilën Kim Kardashian e redaktoi dhe më pas ua tregoi të gjithëve sikur unë isha gënjeshtare”.

“Kjo më çoi psikologjikisht në një vend që nuk kam qenë kurrë më parë. U transferova në një vend të huaj. Mora një shtëpi me qira për një vit. Kisha frikë të merrja telefonata. Unë largova shumicën e njerëzve në jetën time, sepse nuk i besoja më askujt,” shtoi artistja./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *