• |
ide | kryesore

Selena Gomez zbulon dhuratën e Benny Blanco

Paparazzi, SliderVetëm disa orë pasi në dukje konfirmoi romancën e saj me Benny Blanco, këngëtarja zbuloi dhuratën e producentit.

Gomez tregoi një unazë diamanti me shkronjën “B” në një foto bardh e zi në Instagram Story të enjten vonë. Fotoja erdhi menjëherë pasi aktorja  postoi një foto të tyre.

Artistja gjithashtu mbrojti të dashurin e saj të ri në komentet në Instagram, duke e quajtur kantautoren, “gjithçka e imja” dhe “gjëja më e mirë që i ka ndodhur ndonjëherë”. “Ai është më i mirë se kushdo me të cilin kam qenë ndonjëherë. Fakt,” i tha ajo një ndjekëse në internet.

Gomez vazhdoi të shprehte konfuzionin e saj për kritikat e një fansi tjetër.

“Nuk e kuptoj… ai është lumtura ime”, shkroi ajo. ” Mos ngurroni të thoni çfarë të doni. Por unë kurrë nuk do të lejoj që fjalët e tua të udhëheqin jetën time.  Nëse nuk mund të më pranoni në kohën time më të lumtur, atëherë mos jini fare në jetën time.”

Krijuesja e Rare Beauty filloi të punojë me Blanco-n në vitin 2015 në “Same Old Love”, dhe ish-i dashuri i saj Justin Bieber është gjithashtu një mik dhe bashkëpunëtor i tij prej kohësh. Gomez dhe Bieber u takuan dhe u ndanë nga viti 2010 deri në vitin 2018./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *