• |
ide | kryesore

“Naim Murseli ka lidhje intime me një burrë” – Behgjet Pacolli paralajmëron Arjan Currin

Arkiva, Lajme, Të funditBiznesmeni i njohur, Behgjet Pacolli, ka reaguar edhe një herë në lidhje me lajmet që qarkullojnë për vrasjen e Liridona Ademajt, e që vazhdimisht po përmendet emri i tij.

Pacolli këtë herë i është referuar analistit Arjan Curri, i cili ishte ndër tw parwt që artikuloi publikisht se pas vrasjes sw Liridona Ademajt ishte njw devijim seksual i Naim Murselit.

“Dyshohet se ka pasur njw marrwdhwnie jashtwmartesore i shoqi me njw mashkull. Kwto nuk janw tw miat. Prirem ta besoj kriminologjinw. Njw burrw qw vret njw grua wshtw grua. Nuk wshtw burrw” tha Curri nw emisionin Top Story.

“Pse kumbari i fwmijwve tw Liridonws, Behgjet Pacolli mungon nw varrimin e saj. Nuk ka qenw as tek i pari, as tek i dyti. Kemi dwgjuar qw ai thotw kemi marrwdhwnie familjare. Mundet qw edhe vilwn t’ia ketw dhuruar ai” tha Curri duke hedhur nw publik njw pistw tw re pwr vrasjen e Liridonws.

Pacolli shprehet se deklaratat e Currit kanë shkaktuar vuajtje te familja e tij, teksa shkruan se më së shumti këtë po e përjeton djali i tij, i cili po bullizohet nga shokët në shkollë.

Ndër të tjera ai e paralajmëron Currin, teksa shkruan “do të punoj për të ju sjellur para përgjegjësisë për krejt këto vuajtje që i shkaktuat fëmijëve dhe familjes sime”.

“Pas një udhëtimi të gjatë, në kthim të mbrëmjes, vura re një kumulim lajmesh dhe opinionesh të shpërndara kohët e fundit. Disa individë, duke përdorur shpifjet, deklaratat të pasqyruara, tentativa për shantazh dhe propagandë, kanë ndërmarrë përpjekje për të kontaminuar emrin tim dhe për të poshtëruar integritetin e familjes sime.

Ju, zotni Arjan Curri nuk keni asnjë të drejtë t’i shkaktoni vuajtje familjes sime, veçanërisht djalit tim të vogël, i cili tani është bërë ojekt bulizmi të vazhdueshëm nga shokët e tij per shkak te deklaratave te juaja te rrejshme dhe hutuese.

Zotëri, une nuk ndaj vlerat tuaja, unë kam një familje me tradita të forta dhe do të punoj për t’ju sjellur para përgjegjësisë për krejt këto vuejtje që i shkaktuat fëmijëve dhe familjes sime”, shkruan Pacolli.5 Comments

  1. 𝐃𝐨 𝐢 𝐡𝐚𝐬𝐡 𝐚𝐭𝐞 𝐪𝐞 𝐬’𝐭𝐡𝐮𝐡𝐞𝐭 𝐂𝐮𝐫𝐫𝐢𝐭 .. 𝐤𝐞𝐭𝐞 𝐧𝐮𝐤 𝐞 𝐭𝐡𝐨𝐭𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐞𝐦 𝐂𝐮𝐫𝐫𝐢 𝐩𝐨𝐫 𝐬𝐡𝐮𝐦𝐞 𝐧𝐣𝐞𝐫𝐞𝐳! 𝐃𝐡𝐞 𝐤𝐮𝐫 𝐧𝐞 𝐦𝐞𝐬 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐯𝐫𝐚𝐬𝐣𝐚 𝐞 𝐧𝐣𝐞 𝐧𝐞𝐧𝐞 𝐣𝐮 𝐣𝐞𝐧𝐢 𝐢 𝐝𝐲𝐬𝐡𝐮𝐚𝐫 𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐟𝐞𝐫𝐬𝐢𝐧𝐞 𝐪𝐞 𝐤𝐞𝐧𝐢 𝐦𝐞 𝐯𝐫𝐚𝐬𝐞𝐬𝐢𝐧 𝐝𝐡𝐞 𝐬𝐢 𝐢 𝐭𝐢𝐥𝐥𝐞 𝐣𝐮 𝐝𝐨 𝐭𝐢 𝐧𝐞𝐧𝐬𝐡𝐭𝐫𝐨𝐡𝐞𝐧𝐢 𝐬𝐮𝐩𝐨𝐳𝐢𝐦𝐞𝐯𝐞 𝐩𝐚𝐯𝐚𝐫𝐞𝐬𝐢𝐬𝐡𝐭 𝐩𝐫𝐞𝐳𝐮𝐦𝐢𝐦𝐢𝐭 𝐭𝐞 𝐟𝐚𝐣𝐞𝐬𝐢𝐬𝐞! 𝐋𝐢𝐠𝐣𝐢 𝐝𝐮𝐡𝐞𝐭 𝐭𝐞 𝐣𝐞𝐭𝐞 𝐢 𝐛𝐚𝐫𝐚𝐛𝐚𝐫𝐭𝐞 𝐩𝐞𝐫 𝐭𝐞 𝐠𝐣𝐢𝐭𝐡𝐞, 𝐩𝐫𝐚𝐧𝐝𝐚𝐣 𝐬𝐡𝐤𝐨 𝐧𝐞 𝐛𝐮𝐫𝐠 𝐭𝐞 𝐌𝐮𝐫𝐬𝐞𝐥𝐢 𝐲𝐭 𝐝𝐡𝐞 𝐝𝐞𝐭𝐲𝐫𝐨𝐣𝐞 𝐭𝐞 𝐝𝐞𝐬𝐡𝐦𝐨𝐣𝐞 𝐚𝐫𝐬𝐲𝐞𝐭! 𝐊𝐚𝐪, 𝐦𝐞𝐫𝐫𝐮 𝐦𝐞 𝐢𝐧𝐣𝐨𝐫𝐚𝐧𝐭𝐞𝐭 𝐧𝐠𝐚 𝐊𝐨𝐬𝐨𝐯𝐚, 𝐤𝐞𝐭𝐞𝐣 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐞𝐫𝐢 𝐝𝐡𝐞 𝐂𝐮𝐫𝐫𝐢 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐢𝐧𝐝𝐢𝐯𝐢𝐝 𝐦𝐞 𝐯𝐥𝐞𝐫𝐚 𝐩𝐞𝐫 𝐩𝐨𝐩𝐮𝐥𝐥𝐢𝐧 𝐬𝐡𝐪𝐢𝐩𝐭𝐚𝐫! 𝐓𝐮𝐧𝐠

    1. As ty as Currit nuk ju lejohet te shpifni per te tjeret.
      Shpifja eshte veper penale dhe denohet me burg. Ju nuk mund te thoni ca tju doi trapi per njerezit…

  2. Ore kur flasin shume veta per nje person apo familje qe jane keshtu etj etj,ka dicka te vertete.Sepse nuk eshte nje person apo 2 apo 3 por jane shume qe I njohin mire.

  3. Gruaja vritet per nder dhe ai qe nuk eshte burre i shkerdhehet gruaja dhe i ve briret. Curri eshte nje bythqir Grek

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *