• |
ide | kryesore

Megan Thee Stallion zbulon planet e saj për 2024

Paparazzi, SliderMegan Thee Stallion po përgatitet për një 2024 emocionues!

Ndërsa foli për PEOPLE për partneritetin e saj me Planet Fitness, reperja u hap gjithashtu për publikimin e muzikës së re pas këngës së saj “Cobra” në nëntor.

Duke vënë në dukje se kënga “shënoi një kapitull të ri të jetës dhe karrierës sime”, Megan thotë, “Unë me të vërtetë doja të tregoja rilindjen e Meganit dhe të vendosja atë ton me këngën dhe videon.”

Kështu, kur u pyet nëse Viti i Ri ka muzikë të re për të treguar Meganin e ri, fituesja e çmimit Grammy shtoi : “Gjithçka që mund të them është se Hotties duhet të qëndrojnë të sintonizuar”.

“Cobra” shënoi këngën e parë të Megan-it që kur padia kundër ish-labelit të saj diskografik  1501 Certified Entertainment u zgjidh në tetor.

Në atë kohë, 1501 Certified Entertainment njoftoi në mediat sociale se Megan dhe kompania kishin “arritur reciprokisht një marrëveshje konfidenciale për të zgjidhur dallimet e tyre ligjore” pas një beteje ligjore më shumë se tre-vjeçare. (Njerëzit më pas konfirmuan se çështja ishte zgjidhur në favor të Meganit.)

Në vend të kësaj, “Cobra” u publikua përmes entitetit të ri të pavarur të muzikës dhe argëtimit të Megan, Hot Girl Productions, për të cilin ajo thotë se paraqiti një “sfidë të re” për të.

“Por ka qenë vërtet emocionuese dhe përmbushëse deri më tani,” tregoi artistja. “Unë me të vërtetë dua të ndërtoj një perandori dhe të rritem si një sipërmarrëse – si në industrinë e muzikës ashtu edhe në fusha të tjera si TV dhe filmi – kështu që ka qenë një përvojë ndriçuese./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *