• |
ide | kryesore

Vijnë në jetë dy bebe për vitin 2024

Lajme, Të fundit
LindjetAmar është fëmija i parë që lindi në Shqipëri në minutën e parë të vitit 2024. Ky vit trokiti me një djalë dhe më pas u ndoq me një vajzë.

Vajza ka lindur në maternitetin ‘Koço Gliozheni’. Ndërkohë, djali ka lindur te ‘Mbretëresha Geraldinë’.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *