• |
ide | kryesore

Sherri mes dy vëllezërve të moshuar, zbulohen emrat e viktimave në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit



Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Freskut në Tiranë. Vëllai ka vrarë me armë zjarri vëllanë e më pas ka vrarë veten. Dy vëllezërit janë të moshës rreth 60 vjeç.

Viktima janë dy vëllezërit Lulzim Cami dhe Vehao Cami.
Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit.



Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *