• |
ide | kryesore

Ç’ndodhi me Endrin/ Zhduket papritur nga skena në Dhërmi (VIDEO)

Arkiva, Syri i Lapsit
Endri

Një incident u ka ndodhur këngëtarëve të njohur nga Korça, vëllezërve Endri dhe Stefi Prifti. Së bashku me Aleksandër Gjokën ata ishin të ftuar mbrëmjen e kaluar në një lokal në Dhërmi.


Teksa performonin në skenë, Endri Prifti është “zhdukur” papritur nga skena. Në fakt, këngëtari është fundosur pasi një pjesë e skenës është thyer.


Mësohet se ky incident nuk ka ndaluar performancën e tyre deri në mesnatë dhe se Endri nuk ka pësuar ndonjë lëndim pas incidentit. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *