• |
ide | kryesore

Nëna e 4 fëmijëve vrau veten pas sulmeve në TikTok/ Protestë nesër në Tiranë

Arkiva, Lajme, Të fundit
protestëNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës, ku një 41-vjeçare, Bedrie Loka i dha fund jetës duke konsumuar fotoksinë, pasi i kishin hapur një profil në platformën ‘TikTok’ , ku e fyenin dhe e bullizonin.

Pas kësaj ngjarjeje në rrjetet sociale është shpërndarë një poster, ku është lajmëruar për një protestë. Me sloganet “Lufto për të drejtat e tua! Bashkë për bullizmin”, protesta do të mbahet nesër në orën 11:30 në Sheshin Nënë Tereza, në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur tre ditë më parë në një fshat të Sukthit. Një 41-vjeçare nga fshati Vadardhë i Sukthit ka humbur jetën në spital, pasi është dërguar me urgjencë nga familjarët. E sulmuar në mënyrën më të shëmtuar, nëna e katër fëmijëve është vënë para një presioni tepër të madh shoqëror dhe më pas dhe në familje. Pa mundur të kërkojë ndihmë, apo të gjejë shpëtim diku, ajo ka konsumuar një sasi fotoksine, për t’i dhënë fund tmerrit me të cilin po përballej publikisht në një komunitet të vogël.8 Comments

 1. CA MUT PROTESTE DO BENI

  VETE RRRISNI VAMPIRE DHE TANI PROTESTONI

  ME PROTESTE NUK LARGOHEN VAMPIRET

  VAMPIRET PO I RRITEN, NUK KA ME SHERIM
  EDHE NJE VAMPIR ESHTE EDHE KRYEMINISTRI

 2. popull idiot qe heq dore nga traditat e mira te familjes

  dhe kerkon te imitoje karin strategjik me LGBTQIU
  dhe EKZISTENCEN E SHUME GJINIVE

  PRINDI 1 DHE PRINDI 2

  KOMB VARI KARIN ME NJE PSIKOPAT NE KRYE

  1. Popull kurvë

   Neser me urdher te ramës te gjithe ojf ojq e sponsorizuara nga rama dhe sorros fo protestojnë gjoja, sepse do justifikojnë qindra mijra euro qe marrin duke i ra me dorë nëpër zyra lluksoze

   Ka vetem një proteste ! Tek shpia e lindës në surrel! Te tjerat janë qoka pushteti

 3. NUk e mora vesh perse po protestojne? Me vjen shume keq per kete gruan por ku eshte protesta. Me duket si shkak per budallalleqe gender e levizje pa sens..

 4. JENI QE JENI NE PROTESTE
  PROTESTONE EDHE PER FEMIJET E VRARE TE GAZES

  NJE PANKARTE TE VETME TE PAKTEN
  APO NUK LEJON CIFUT BLINKEN?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *