• |
ide | kryesore

Justin Bieber rikthehet në skenë pas paralizës së fytyrës

Paparazzi, SliderJustin Bieber u rikthye zyrtarisht në skenë për herë të parë që nga anulimi i pjesës tjetër të turneut  Justice World në mes të luftës së tij me sindromën Ramsay Hunt.

Justin performoi një sërë hitesh – duke përfshirë këngët e tij “Peaches” dhe “Ghost” si dhe “Snooze” të SZA-së – në Scotiabank Arena në Toronto pas draftit të NHL All-Star Player më 1 shkurt.

Gruaja e tij Hailey Bieber ndau disa video të këtij rasti në historinë e saj në Instagram të 1 shkurtit, duke përfshirë një ku Justin këndon një pjesë të këngës së tij të vitit 2010 “Eenie Meenie”.

Performanca e themeluesit të Drew ishte veçanërisht emocionuese për fansat, pasi Justin ka mbajtur një profil mjaft të ulët mes betejës së tij me sëmundjen e rrallë neurologjike.

Në qershor të vitit 2022, ai tregoi se ishte diagnostikuar me sindromën Ramsay Hunt, duke zbuluar se i kishte shkaktuar paralizë të fytyrës dhe e kishte lënë atë të paaftë të buzëqeshte ose të pulsonte nga njëri sy. Pasi shtyu disa data për t’u rikuperuar, 29-vjeçari u përpoq të rifillonte turneun e tij disa muaj më vonë, por përfundimisht anuloi pjesën tjetër të turneut në Amerikën e Veriut.

“Për momentin do të bëj një pushim nga turneu,” shkroi ai në një Story në Instagram të shtatorit 2022. “Do të jem mirë, por më duhet kohë të pushoj dhe të përmirësohem”./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *