• |
ide | kryesore

Arsyeja pse Justin refuzoi performancën me Usher në Super Bowl

Paparazzi, SliderUsher i kërkoi Justin Bieber të merrte pjesë në shfaqjen e tij të pjesës së parë të Super Bowl – por këngëtarii  “Baby” “nuk ishte dakord”, thanë burimet për Page Six.

Përpara ngjarjes së së dielës, u ndezën thashethemet në mediat sociale se të dy do të bashkoheshin në skenë përpara turmës prej 65,000 personash.

Por, Bieber dhe gruaja e tij Hailey, ndoqën shfaqjen e mentorit të tij të dikurshëm nga komoditeti i suitës së bashkëpronarit të Fanatics, Michael Rubin, prej 2.5 milionë dollarësh në stadiumin Allegiant në Las Vegas, ku u panë. duke tundur kokën gjatë performancës.

Një burim i industrisë muzikore tha: “Nuk ka mëri mes Usher dhe Justin. Justin thjesht nuk ishte i gatshëm për këtë – ai thjesht nuk po e ndjente atë.”

Usher bëri çmos për të bindur Bieber-in, thanë burimet, dhe donte të krijonte një moment së bashku. Në vend të tij, artisti ftoi Alicia Keys dhe H.E.R. së bashku me Lil Jon, Ludacris, Jermaine Dupri, Will.i.am.

Megjithatë, një  fans shkroi: “Usher solli të gjithë ata njerëz në skenë dhe asnjëri prej tyre nuk ishte Justin BIeber”.

Pavarësisht disa vlerësimeve të pakta për performancën e Usher, ajo u shikua nga pak më shumë se 30 milionë familje, sipas shifrave të publikuara të hënën.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *