• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez kujton fillimin e njohjes me Ben Affleck

Paparazzi, SliderJennifer Lopez rishikoi disa nga pjesët e saj më të famshme të filmave dhe ai proces argëtues ngjalli kujtime të takimit me Ben Affleck për herë të parë.

Këngëtarja-aktorja 54-vjeçare së fundmi mori pjesë në një segment për Variety të quajtur “Does Jennifer Lopez Know Her Lines From Her Most Famous Movies?“i cili paraqiti disa nga klasikët e zakonshëm, si The Wedding Planner dhe Jersey Girl, por një film i veçantë ishte i vështirë për të. Pjesa në fjalë?  “I thought you wanted to be my bitch.”

J.Lo u mendua për një ose tre sekonda përpara se të qeshte me të madhe dhe të përgjigjej se fjalia është nga romcom-i i saj i vitit 2003, Gigli, me Lopez dhe tani bashkëshortin Affleck. “Këtë ia thashë Benit”, shtoi ajo.

Ndërsa ishte në temën e rishikimit të filmit — me aktorë gjithashtu Justin Bartha, Al Pacino dhe Christopher Walken — Lopez kujtoi takimin me Affleck për herë të parë.

“Hera e parë që e takova atë në atë film ishte në fazën e leximit,” tha ajo. “Ata e lexuan të gjithë skenarin dhe më kujtohet se hyra brenda dhe mendova se ai ishte jashtë duke pirë një cigare. Dhe unë e pashë atë dhe ne folëm për një minutë dhe pastaj u ula dhe lexuam.”

Pa dyshim, Jennifer thotë se nuk “kujton shumë më tepër për këtë”. Por ajo “kujton se ishte në xhirime me të çdo ditë dhe e donte atë”.

Dyshja u fejuan përpara se ta mbyllnin dhe përfundimisht të ndaheshin në vitin 2004. Ata rindezën romancën e tyre në vitin 2021 dhe u martuan një vit më vonë. Ajo kohët e fundit u hap me Variety në lidhje me ndarjen e vitit 2004./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *