• |
ide | kryesore

Usher: Arsyeja pse Justin refuzoi të performonte në Super Bowl

Paparazzi, SliderUsher ka zbuluar pse Justin Bieber refuzoi t’i bashkohej gjatë shfaqjes së tij të pjesës së parë të Super Bowl 2024.

“Nuk funksionoi me Justin,” tha fituesi i Grammy-t për emisionin radiofonik “The Breakfast Club” në një klip të postuar në Instagram të premten. “Unë e respektoj vendimin e tij. Mendoj se mund të ketë qenë fakti që ai thjesht dëshiron të tregojë një histori tjetër tani dhe unë e kuptoj këtë.”

Usher, i cili e ndihmoi  Bieber, si adoleshent në industrinë e muzikës, konfirmoi se ai kishte “një bisedë të shkurtër” me të dhe se ata vendosën se do të bashkëpunonin “në të ardhmen”.

Krijuesi i hitit “My Boo” zbuloi gjithashtu se ai foli me disa bashkëpunëtorë të mundshëm përpara shfaqjes së madhe përveç Bieber. Ai nxori Alicia Keys, H.E.R., Jermaine Dupri, Lil Jon, Ludacris dhe Will.i.am. Shfaqja e mbushur me yje u transmetua në 30.1 milionë familje, sipas Forbes – duke mposhtur koncertin e vitit të kaluar, gjatë të cilit Rihanna zbuloi shtatzëninë e saj të dytë.

Ndërsa këngëtari i “Baby” zgjodhi ta shikonte lojën dhe performancën e ish-mentorit të tij në zonë vip me gruan e tij, Hailey, në stadiumin Allegiant të Las Vegas, Usher ndihet i sigurt se një ditë do të performojë në ndeshjen vjetore të kampionatit.

“Ai do të performojë Super Bowl,”deklaroi artisti për “The Breakfast Club”. “Ai ka një karrierë që e meriton. Thjesht nuk ndodhi, por kjo nuk do të thotë se nuk do të ndodhë.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *