• |
ide | kryesore

Ben Affleck zbulon kompromisin që bëri me JLo pas rikthimit

Paparazzi, SliderBen Affleck nuk dëshiron që çdo detaj i marrëdhënies së tij me Jennifer Lopez të ndahet me publikun

Unë isha shumë dakord për vendosjen e kufijve fillimisht rreth shtypit,” tha fituesi i Oscarit në dokumentarin e aktores Hustlers “The Greatest Love Story Never Told”, ndërsa shikonte prapa në kohën e tyre së bashku në vitet e hershme. “Ndërsa Jen nuk  e kishte problem, mendoj.”

Pra, kur ata rindezën romancën e tyre gati dy dekada pasi kishin ndërprerë fejesën e tyre në 2003, ylli i Argo kërkoi një gjë: privatësi.

“Kur u rikthyem i thashë: “Dëgjo, një nga gjërat që nuk dua është një marrëdhënie në rrjetet sociale”, vazhdoi ai. “Dhe më pas kuptova se nuk është e drejtë. Është sikur do të martohesh me një kapiten varke dhe të thuash, “Epo, nuk më pëlqen uji”. Ne jemi vetëm dy njerëz me qasje të ndryshme që përpiqemi të mësojmë të bëjmë kompromis.”

Kështu që Jennifer-i  e cila ndan binjakët 16-vjeçarë Emme dhe Max me ish-bashkëshortin Marc Anthony-e di që tregimi i historisë së tyre të dashurisë nuk është dicka që Ben e dëshiron.

“Unë nuk mendoj se ai është shumë i kënaqur me mua duke i bërë të gjitha këto,” tha këngëtarja, e cila së fundmi hodhi albumin e saj This Is Me…Now, në dokument. “Por ai më do, ai e di që unë jam një artiste dhe ai do të më mbështesë në çdo mënyrë që mundet. Ju nuk mund të më ndaloni të bëj muzikën që kam bërë dhe të shkruaj fjalët që kam shkruar. Kjo do të ndodhë, dhe ai nuk dëshiron të më ndalojë. Ai dëshiron ta bëjë këtë. Por kjo nuk do të thotë se ai ndihet rehat duke qenë muza.”/Lapsi.al

 1 Comment

  1. EDI RAMA KA VEC NJI EMER. RRRUGAC ARBUT DROGAXHI MJER POPULLI
    AI BEN VEC REKLAMA PER VETEN E TIJ KUSH I PAGUN LEKET????
    ASGJE TJETER FHE CA ANALIST QE I RRIN MBAS MENDERES NUK DIN CFAR FLASI I PUTHIN KEMBEN LEGENAT NIK I DEGJOJME DOT FIKIM TELEVIZORIN KUR DALIN. ME BE KRYE BATON RRUGACIN QE SHET KOSOVEN. ALBIN KURTIT TJA. RRUAJN
    BUSHATI JE NJISHI FLM

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *