• |
ide | kryesore

Jlo, gati për tu bërë mama

Marrëdhënia e tyre po shkon në mënyrën më të mirë të mundshme. Bëhet fjalë për Jennifer lopez dhe Alex Rodriguez, …

Kim K dëshiron bashkëpunim me Jlo

Personazhi i njohur televiziv Kim Kardashian është shprehur shpesh se dëshiron të jetë pjesë e projekteve kinematografike. Gjithashtu gjatë intervistave …

Grabitet bashkëshorti i JLo

  Bashkëshorti i Jennifer Lopezit të dielën kishte udhëtuar me makinë në drejtim të San Franciscos për të ndjekur ndeshjen …

Kthehu