• |
ide | kryesore

Agron Shehaj: Tre arsyet pse Erion Veliaj nuk jep dorëheqjen

Arkiva, Lajme, Të fundit
Agron ShehajDeputeti Agron Shehaj u shpreh se pavarësisht zbardhjes së përgjimeve të SPAK për drejtorët e Bashkisë së Tiranës, fakt është se Erion Veliaj nuk jep dorëheqjen.

Lexo më tej: Drejtorët e Veliajt, këta hajdutë përtacë 

Sipas deputetit që po ndërton një parti të re politike, Veliaj nuk jep dorëheqjen sepse e mbron Rama, drejtësia nuk e heq dot dhe nuk ka frikë nga reagimi i qytetarëve.

Lexo më tej: Analiza/ A do duhet ta çojë Rama Tiranën në zgjedhje 4 Comments

  1. Edhe ti bythbub je ,te trembi per vdekje edvini me bizneset e tua dhe ben gjasme si opozitar,varikars je !

  2. Zoti Shehaj ju po mbroni Veliajn para SPAK duke denoncuar medemek qe e mbron Rama. Po te merreshe sinqerisht me politike do kuptoje qe Veliaj po ju perdor juve per ti cuar mesazh SPAKUt se Rama ju mbron dhe qytetaret nuk protestojne.

    Bravo !

    pse nuk shkoni te kjo organizata qe paska hapur Veliaj ne Bashki?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *