• |
ide | kryesore

Lady Gaga nxit aludimet se është fejuar me Michael Polansky

Paparazzi, SliderLady Gaga ka ndezur së fundmi thashethemet e fejesës.

Këngëtarja e “Born This Way” – e cila është në lidhje me të dashurin Michael Polansky që nga viti 2019 – u pa duke mbajtur një unazë masive diamanti në gishtin e saj të majtë të unazës ndërsa po ecte nëpër West Hollywood, Kaliforni, të dielën.

Asnjë person nuk e ka komentuar unazën e fejesës së Gaga-s?? ” një fans komentoi në X pasi dolën fotot. “Gaga je fejuar??” një tjetër fanse komentoi me emoji duke qarë. Spekulimet madje u futën në thashethemet e Instagram Deuxmoi.

Në mars të vitit 2023, RadarOnline raportoi se Gaga dhe Polansky, i cili drejton bamirësitë dhe bizneset e ndryshme të bashkëthemeluesit të Facebook, Sean Parker, ishin ndarë për shkak të një mosmarrëveshjeje për martesën dhe fëmijët.

Ata u ndanë disa muaj më parë. Janë ende miq”, tha një burim për Radar Online në atë kohë.

Megjithatë, çifti  mohoi thashethemet në tetor 2023, kur u panë në dy netë koncertesh në Las Vegas. Page Six zbuloi ekskluzivisht identitetin e Polansky në shkurt 2020 pasi dyshja u panë së bashku në vitin 2019.

Edhe pse ato mbeten relativisht privat, Gaga dikur e quajti atë “njeriun e jetës” në një intervistë me Hollywood Reporter. Polansky e ka shoqëruar këngëtaren në disa shfaqje çmimesh, duke përfshirë BAFTA 2022 dhe Critics Choice Awards.

Para lidhjes së tyre, Lady ishte e fejuar me yllin e “Chicago Fire” Taylor Kinney dhe agjentin e talenteve Christian Carino.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *