• |
ide | kryesore

Amber Rose zbulon nëse është e lidhur me komedianin

Paparazzi, PikanteAmber Rose ka reaguar ndaj aludimeve për për jetën e saj të dashurisë. Pasi u shfaqën fotot e modeles 40-vjeçare në New York City me aktorin dhe komedianin 59-vjeçar Chris Rock në dhjetor, thashethemet filluan të qarkullojnë për statusin e marrëdhënies së tyre.

Rose sqaroi situatën me Rock ndërsa fliste me Deidre Behar të ET së bashku me Blac Chyna.

“Nuk ishte një takim,” i tha ajo ekskluzivisht ET. “Kam qenë mikeshë me Chris Rock-un për rreth 13 vjet… Ne u takuam për kafe. Ne folëm  me njëri-tjetrin. Ai më bëri të qeshja sepse është gazmor. Dhe kjo është miqësia jonë. Vetëm miqësi.”

Në fakt, Rose thotë se ajo madje i jep këshilla komedianit, tani që ai është beqar. Rock ishte i martuar me Malaak Compton-Rock për 18 vjet përpara se të ndaheshin në vitin 2014. Ata finalizuan divorcin në vitin 2016.

Sa i përket modeles, edhe ajo është beqare dhe “shumë e lumtur” për këtë. “Unë definitivisht nuk jam duke kërkuar asgjë. Unë jam padyshim shumë e lumtur që po rris fëmijët e mi dhe kam orarin tim,” ndau ajo.

Rose mund të kuptojë se ku mund të vijnë disa spekulime ndërsa ajo i thotë ET se ka shumë miqësi të listës A që ajo zgjedh t’i mbajë private dhe jashtë mediave sociale.

Përsa i përket Chyna dhe Rose, së fundmi ata kanë rindezur miqësinë e tyre pasi kanë kaluar disa vite të ndarë. Edhe pse dyshja nuk po kalonin kohë bashkë, ato këmbëngulin se mes tyre nuk ka pasur armiqësi.

“Chyna është shumë më tepër se shoqja ime. Ajo është si motra ime,” shpjegon Amber. “Pra, kur një anëtar i familjes suaj që ju e doni, kur ndjeni se ju duhet të rriteni, ata kurrë nuk pushojnë së qeni familja juaj, dhe unë mendoj se kjo është ajo që njerëzit nuk e kuptojnë. Ne mbetëm gjithmonë familje, thjesht duhej të rriteshim. dhe të shkonim në rrugët tona të ndara për pak për t’u kthyer dhe për të qenë më mirë se kurrë.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *