• |
ide | kryesore

Opozita lajmëron protestën e radhës para bashkisë së Tiranës

Arkiva, Lajme, Të fundit
opozitaAleanca për Mbrojtjen e Teatrit dhe opozita kanë njoftuar se do të zhvillojnë një tjetër protestë para bashkisë së Tiranës, për të kërkuar dorëheqjen e kryebashkiakut Erion Veliaj.

Tubimi do të mbahet në datën 19 Prill, ditën e premte, në orën 11:00.

Kujtojmë se këto dy grupime kanë protestuar edhe dy herë të tjera më parë, të nxitur edhe nga arrestimet e fundit të ish-zyrtarëve të lartë të bashkisë së kryeqytetit.

Lexo më tej: Konferenca e çuditshme/ Veliaj bën të indinjuarin, Balla i bën kritikë vetes 

Lexo më tej: Policë të trembur dhe zjarr/ Tensioni i protestës në FOTO  

Lexo më tej: Përgjimet/ A ishte Erjon Veliaj pronari i vërtetë i kompanisë “5D”? 3 Comments

  1. Me mire ta kishit lene te shtunen pas tri javesh.
    Keta pidhropshat mavi po bejne kerdine e ju thoni pas nje jave .
    U te qifsha opoziten e karit , ju e keni mendjen tek vula o kurva .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *