• |
ide | kryesore

Drake reagon ndaj sulmeve të reperit

Paparazzi, SliderDrake iu kundërpërgjigj këngës “Champagne Moments” të reperit Rick Ross, duke pretenduar se ai bëri një ndërhyrje në hundë.

Këngëtari i “Once Dance” shkoi në Instagram Story të dielën për të ndarë një shkëmbim tekstesh mes tij dhe nënës së tij, Sandi Graham, pasi ajo pyeti nëse pretendimet për hundën e tij ishin të vërteta.

Interneti po thotë se ke bërë një ndërhyrje në hundë??” shkroi ajo. “Ti më dukesh njësoj. Nuk mund ta besoj se do ta kishe bërë pa mua, sepse e di që unë gjithmonë kam dashur ta bëjë gjithashtu. Mos më thuaj që ke bërë edhe  tatuazhe pa mua?.”

Pesë herë fituesi i Grammy-t më pas pretendoi se krijuesi i hitit “Huslin'”,, po merrte ilaçin e diabetit të tipit 2, Mounjaro për humbje peshe, duke shtuar: “Ai është zhdukur”.

“Ai nuk ka ngrënë për disa ditë dhe kjo e ka bërë atë të zemëruar dhe racist,” vazhdoi ai, duke iu referuar këngës së sapo publikuar të Ross, i cili gjithashtu e quajti në mënyrë të përsëritur Drake –  një “djalë i bardhë”.

Ai po performon në matura për para, është keq,” vazhdoi aktori i “Degrassi”. “Mos u shqetësoni se ne do ta trajtojmë atë.”
Të shtunën, Ross pretendonte se Drake bëri një ndërhyrje në hundë sepse nuk donte të dukej si babai i tij, Dennis Graham. /Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *