• |
ide | kryesore

Përndoqi këngëtarin, burgoset fansja e Harry Styles

Paparazzi, SliderNjë fanse e Harry Styles është burgosur pasi i shkaktoi artistit shqetësim serioz.

Gruaja që përndiqte  Styles është arrestuar dhe është ndaluar ta shohë atë duke performuar.

Myra Carvalho, 35 vjeç, e cila u paraqit në Gjykatën Harrow Crown në Londër, thuhet se e kishte ndjekur këngëtarin duke i dërguar atij 8,000 letra në më pak se një muaj.

Ajo u dënua me 14 javë burgim pasi u deklarua fajtore për një akuzë për ndjekje që përfshinte alarm apo shqetësim serioz, tha një zyrtar i gjykatës.

Gjithashtu Carvalho mori dhe  një masë ndalimi për 10 vjet. Ajonuk mund të marrë pjesë në asnjë event ku Harry  po performon.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *