• |
ide | kryesore

Aksidentohet për vdèkje 17-vjeçari në dalje të Fushë-Krujës

Lajme, Të fundit
MamurrasNjë aksident tragjik ka ndodhur këtë mbrëmje në Fushë-Krujë. Mësohet se një 17-vjeçar është përplasur për vdekje.

Adoleshenti është Identifikuar si Isuf Mehmeti. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *